WC Vendors - en to fa_IR translation catalogue (237 entries)

en: Due
fa_IR: قابل پرداخت

en: Paid
fa_IR: پرداخت شده

en: Reversed
fa_IR: لغو شده

en: Payment total: %s
fa_IR: جمع کل پرداختی ها: %s

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: WC Vendors
fa_IR: فروشندگان ووکامرس

en: Overview
fa_IR: نمای کلی

en: Commission by product
fa_IR: کمیسیون محصول

en: Commission Totals
fa_IR: مجموع کمیسیون

en: From:
fa_IR: از:

en: To:
fa_IR: به:

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Total paid in range
fa_IR: جمع کل پرداختی ها

en: Total due in range
fa_IR: جمع کل قابل پرداخت

en: Total reversed in range
fa_IR: جمع کل لغو شده ها

en: Recent Commission
fa_IR: درآمدهای اخیر

en: Order
fa_IR: ترتیب

en: Product
fa_IR: محصول

en: Total
fa_IR: جمع کل

en: Date &amp; Time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: No commission yet
fa_IR: در حال حاضر درآمدی کسب نکرده اید

en: Show:
fa_IR: نمایش:

en: Type in a product name to start searching...
fa_IR: تایپ نام محصول برای شروع جستجو ...

en: Month
fa_IR: ماهانه

en: Tax
fa_IR: مالیات

en: Shipping
fa_IR: حمل و نقل

en: Tax Total
fa_IR: کل مالیات

en: Shipping Total
fa_IR: جمع هزینه حمل و نقل

en: Commission Total
fa_IR: مجموع کمیسیون‌

en: No commissions found.
fa_IR: هیچ کمیسیونی یافت نشد.

en: Commission
fa_IR: کمیسیون

en: Leave blank for default
fa_IR: به صورت پیش فرض خالی بگذارید

en: Capabilities
fa_IR: دسترسی‌ها

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Shop Settings
fa_IR: تنظیمات فروشگاه

en: Orders
fa_IR: سفارشات

en: Your PayPal address is not a valid email address.
fa_IR: آدرس PayPal شما یک آدرس ایمیل معتبر نیست.

en: That shop name is already taken. Your shop name must be unique.
fa_IR: این نام فروشگاه قبلا گرفته شده است. نام فروشگاه شما باید منحصر به فرد باشد.

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Order ID
fa_IR: شناسه سفارش

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Shipped
fa_IR: ارسال پستی

en: Mark shipped
fa_IR: انتخاب به عنوان محصول ارسال شده

en: Orders marked shipped.
fa_IR: سفارشات پستی مشخص شده اند.

en: Pending Vendors
fa_IR: فروشندگان در انتظار تایید

en: Update %s
fa_IR: به‌روزرسانی %s

en: Add %s
fa_IR: اضافه کردن %s

en: Upload an image for the %s
fa_IR: آپلود تصویری برای %s

en: Vendors shipped
fa_IR: حمل و نقل در فروشندگان

en: Vendors Shipped
fa_IR: عرضه در فروشندگان

en: Reset WC Vendors roles
fa_IR: تنظیم مجدد نقش های فروشندگان ووکامرس

en: Reset WC Vendor Roles
fa_IR: تنظیم مجدد نقش های فروشندگان ووکامرس

en: Reset WC Vendors
fa_IR: تنظیم مجدد افزونه فروشندگان ووکامرس

en: Reset WC Vendors Settings
fa_IR: بازنشانی تنظیمات پیشفرض افزونه فروشندگان ووکامرس

en: This will reset wcvendors back to defaults. This DELETES ALL YOUR Settings.
fa_IR: این گزینه، تمامی تنظیماتِ موجود را به حالت پیش‌فرض افزونه در می‌آورد.

en: WC Vendor roles successfully reset.
fa_IR: نقش های فروشندگان ووکامرس با موفقیت بازنشانی شد.

en: Mark paid
fa_IR: پرداخت شده

en: Mark due
fa_IR: در انتظار پرداخت

en: Mark reversed
fa_IR: لغو شده

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Show all dates
fa_IR: نمایش همه تاریخ ها

en: Show all Statuses
fa_IR: نمایش همه وضعیت ها

en: Commission marked paid.
fa_IR: کمیسیون پرداخت شده.

en: Commission marked due.
fa_IR: کمیسیون در انتظار پرداخت.

en: Commission marked reversed.
fa_IR: کمیسیون لغو شد

en: PayPal Email
fa_IR: شماره کارت و نام بانک

en: Vendor
fa_IR: فروشنده

en: I have read and accepted the <a href="%s">terms and conditions</a>
fa_IR: من قوانین را خوانده ام و آنها را قبول می کنم<a href="%s">شرایط و ضوابط</a>

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: View Your Store
fa_IR: نمایش فروشگاه

en: Store Settings
fa_IR: تنظیمات فروشگاه

en: Add New Product
fa_IR: اضافه کردن محصول جدید

en: Edit Products
fa_IR: ویرایش محصولات

en: Hide items
fa_IR: پنهان کردن گزینه ها

en: View items
fa_IR: نمایش گزینه ها

en: Links
fa_IR: لینک ها

en: Tracking
fa_IR: پیگیری

en: You have no orders during this period.
fa_IR: شما در این مدت زمان سفارشی نداشته اید.

en: Sales Report
fa_IR: گزارش فروش

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Rate
fa_IR: امتیاز

en: Show Orders
fa_IR: نمایش سفارشات

en: Totals
fa_IR: مجموع

en: You have no sales during this period.
fa_IR: هیچ فروشی در این مدت زمان نداشته اید.

en: You haven't made any sales yet.
fa_IR: شما فروشی از محصولات ارائه شده نداشته اید

en: Applicant username: %s
fa_IR: نام کاربری متقاضی: %s

en: Product title: %s
fa_IR: عنوان محصول: %s

en: Submitted by: %s
fa_IR: ارائه شده توسط: %s

en: Edit product: %s
fa_IR: ویرایش محصول: %s

en: Application status: %s
fa_IR: وضعیت درخواست: %s

en: Hi there. This is a notification about a new product on %s.
fa_IR: سلام. این یک اطلاعیه جهت اعلام ارائه محصول جدید در فروشگاه توسط %s است.

en: Order: %s
fa_IR: سفارش: %s

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Customer details
fa_IR: مشخصات مشتری

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Tel:
fa_IR: تلفن:

en: You have received an order from %s. Their order is as follows:
fa_IR: شما یک سفارش از %s را دریافت کرده اید. سفارش به شرح زیر است:

en: Export orders
fa_IR: برون ریزی سفارشات

en: Comments (%s)
fa_IR: نظرات (%s)

en: Quantity: %d
fa_IR: تعداد: %d

en: pending
fa_IR: در انتظار

en: approved
fa_IR: تایید شده

en: denied
fa_IR: رد شده

en: Application {status}
fa_IR: وضعیت درخواست: {status}

en: Enable/Disable
fa_IR: فعال/غیر فعال

en: Enable this email notification
fa_IR: فعال کردن دریافت اطلاعیه ها از طریق ایمیل

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
fa_IR: ایمیل گیرندگان را وارد نمایید (جدا شده با کاما). پیش‌فرض <code>%s</code> است.

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
fa_IR: اینجا موضوع ایمیل انتخاب می‌شود. خالی رها کنید تا از موضوع پیش‌فرض استفاده شود: <code>%s</code>.

en: Email Heading
fa_IR: عنوان ایمیل

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
fa_IR: اینجا عنوان اصلی موجود در ایمیل انتخاب می‌شود. خالی رها کنید تا از عنوان پیش‌فرض استفاده شود: <code>%s</code>.

en: Email type
fa_IR: نوع ایمیل

en: Choose which format of email to send.
fa_IR: ساختار ایمیل برای فرستادن را انتخاب کنید.

en: Plain text
fa_IR: متن ساده

en: Multipart
fa_IR: چند بخشی

en: New product submitted: {product_name}
fa_IR: محصول جدید ارسال شده: {product_name}

en: [{blogname}] New product submitted by {vendor_name} - {product_name}
fa_IR: [{blogname}] محصول جدید ارسال شده توسط {vendor_name}- {product_name}

en: Your order has been shipped
fa_IR: سفارش شما ارسال شده است

en: [{blogname}] Your order has been shipped ({order_number}) - {order_date}
fa_IR: [{blogname}] سفارش شما ارسال شده است ({order_number}) - {order_date}

en: Subtotal:
fa_IR: جمع کل:

en: New customer order
fa_IR: سفارش جدید مشتری

en: [{blogname}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
fa_IR: [{blogname}] سفارش جدید مشتری ({order_number}) - {order_date}

en: Commission Subtotal:
fa_IR: میزان درآمد

en: Tax Subtotal:
fa_IR: میزان مالیات

en: Shipping Subtotal:
fa_IR: هزینه حمل و نقل:

en: Product Totals
fa_IR: تمامی محصولات

en: Recipient(s)
fa_IR: دریافت کننده

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: General
fa_IR: عمومی

en: Virtual
fa_IR: مجازی

en: Downloadable
fa_IR: دانلودی

en: Inventory
fa_IR: موجودی انبار

en: Linked Products
fa_IR: محصولات مرتبط

en: Attributes
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Duplicate Product
fa_IR: محصول تکراری

en: Taxes
fa_IR: ماليات ها

en: Permissions
fa_IR: مجوز های کاربری

en: Sold by
fa_IR: فروشنده

en: Enable sold by labels
fa_IR: فعال کردن برچسب نام فروشنده

en: Sold By
fa_IR: فروشنده

en: Shop HTML
fa_IR: HTML فروشگاه

en: Display Name
fa_IR: نمایش نام

en: Shop name
fa_IR: نام فروشگاه

en: Payments
fa_IR: پرداخت ها

en: PayPal Adaptive Payments
fa_IR: انجام پرداخت با PayPal

en: Payment schedule
fa_IR: برنامه پرداخت

en: Note: Schedule will only work if instant pay is unchecked
fa_IR: توجه: در صورتی که برنامه پرداخت فعال باشد کمیسون فروشندگان در همان لحظه واریز می گردد.

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: Biweekly
fa_IR: دو هفته یکبار

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: Manual
fa_IR: دستی

en: Now
fa_IR: هم اکنون

en: Email notification
fa_IR: اطلاع رسانی از طریق ایمیل

en: Enable HTML for the shop description
fa_IR: فعال کردن HTML  در توضیحات فروشگاه

en: PayPal E-mail
fa_IR: ایمیل شما در PayPal

en: Commission rate
fa_IR: نرخ کمیسیون:

en: Give Tax
fa_IR: دریافت مالیات

en: Give Shipping
fa_IR: دریافت هزینه حمل و نقل

en: Seller info
fa_IR: مشخصات فروشنده

en: Shop description
fa_IR: توضیحات فروشگاه

en: PayPal Address
fa_IR: آدرس PayPal

en: Shop Name
fa_IR: نام فروشگاه

en: Your shop name is public and must be unique.
fa_IR: نام فروشگاه تکراری است. نام دیگری وارد نمایید.

en: This is displayed on each of your products.
fa_IR: پیش نمایشی از محصولات شما

en: Shop Description
fa_IR: توضیحات فروشگاه

en: This is displayed on your <a href="%s">shop page</a>.
fa_IR: صفحه نمایشی شما<a href="%s">صفحه فروشگاه</a>.

en: Save Shop Settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات فروشگاه

en: Order marked shipped.
fa_IR: سفارش انتخابی ارسال شده است.

en: %s has marked as shipped.
fa_IR: %s به عنوان محصول پستی مشخص است.

en: Tracking number
fa_IR: شماره پیگیری

en: Success. Your tracking number has been updated.
fa_IR: با موفقیت. شماره پیگیری شما به روز شد.

en: No orders.
fa_IR: بدون سفارشات.

en: Product Title
fa_IR: عنوان محصولات

en: Full name
fa_IR: نام کامل

en: Address
fa_IR: آدرس

en: City
fa_IR: شهر

en: State
fa_IR: خیابان

en: Zip
fa_IR: کدپستی

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: You've left the comment field empty!
fa_IR: ما را فراموش کرده اید. هیچ نظری ارسال نکرده اید.

en: Success. The customer has been notified of your comment.
fa_IR: با موفقیت. مشتری از نظر شما آگاه شد

en: Application denied. You are an administrator.
fa_IR: مدیر درخواست شما را تایید نکرد

en: Your application has been submitted.
fa_IR: درخواست شما ارائه شده است.

en: You must accept the terms and conditions to become a vendor.
fa_IR: شما باید قوانین را برای ثبت نام در بخش فروشنده بپذیرید.

en: Something went wrong. Response from PayPal invalidated this order. Status: %s.
fa_IR: موردی را اشتباه وارد کرده اید. به همین منظور پاسخ اعتبار از PayPal دریافت نشد. وضعیت %s است.

en: IPN payment completed
fa_IR: IPN تکمیل پرداخت

en: Enable PayPal Adaptive Payments
fa_IR: فعال کردن تطبیق پرداخت با PayPal

en: Method Title
fa_IR: عنوان روش

en: This controls the title which the user sees during checkout.
fa_IR: این عنوانی را کنترل می کند که کاربر در طول پرداخت می بیند.

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: This controls the description which the user sees during checkout.
fa_IR: این توضیحاتی را کنترل می کند که کاربر در طول پرداخت می بیند.

en: Pay via PayPal!
fa_IR: پرداخت از طریق PayPal!

en: Live Credentials
fa_IR: تاییده زنده

en: You must have an <a href="%s">Application ID</a> to process live transactions. You do not need one for testing in Sandbox mode.
fa_IR: شما باید دارای <a href="%s">شناسه سفارش</a>to process live transactions. You do not need one for testing in Sandbox mode.

en: The email address main payments should go to.
fa_IR: شماره کارت و نام بانک که فقط بایستی به نام فروشنده باشد تا درآمد شما واریز گردد. توجه داشته باشید هرگونه اشتباه در اطلاعات وارد شده بر عهده شما می باشد.

en: API Username
fa_IR: شناسه نام کاربری

en: API Password
fa_IR: شناسه کلمه عبور

en: API Signature
fa_IR: شناسه امضا

en: Application ID
fa_IR: شناسه برنامه

en: Only required when doing live transactions.
fa_IR: تنها جهت انجام تراکنش های زنده مورد نیاز است.

en: Sandbox Credentials
fa_IR: مجوز Sandbox

en: You can signup for a sandbox developer account <a href="%s">here</a>. You need a developer account if you want to enable Sandbox mode for testing.
fa_IR: اگر میخواهید به جمع توسعه دهندگان این افزونه ملحق شوید کافی است یک حساب کاربری ایجاد نمایید. <a href="%s">ایجاد حساب کاربر توسعه دهنده</a>

en: Misc. Settings
fa_IR: تنظیمات متفرقه

en: Enable PayPal Sandbox mode
fa_IR: فعال کردن حالت Sandbox PayPal

en: Enable logging
fa_IR: فعال کردن ورود به سیستم

en: The PayPal Adaptive Payments gateway can instantly pay your vendors their due commission (if enabled). Also used to mass pay vendors on a schedule / manual method (if enabled).
fa_IR: پرداخت سریع کمیسون فروشندگان از طریق PayPal در صورتی که این گزینه فعال باشد

en: Gateway Disabled
fa_IR: غیر فعال کردن درگاه پرداخت

en: %s does not support your store currency.
fa_IR: %s واحد پول تعیین شده در فروشگاه شما را پشتیبانی نمی کند.

en: Error: %s
fa_IR: خطای %s

en: Error ID: %s. %s
fa_IR: شناسه خطا: %s. %s

en: No vendors found to pay. Maybe they haven't set a PayPal address?
fa_IR: این فروشندگان جهت واریز شدن کمیسیون خود تنظیمات PayPal انجام نداده اند؟

en: All due commission has been paid for, but I could not clear it from their profiles due to an internal error. Commission will still be listed as due. Please manually mark the commission as paid from the Commissions page.
fa_IR: همه کمیسیون به دلیل شده است به دلیل خطای داخلی پرداخت می شود، اما من می توانم آن را از پروفایل خود را روشن نمی کند. کمیسیون هنوز هم به عنوان دلیل خواهد ذکر شده است. لطفا دستی علامت کمیسیون به عنوان از صفحه کمیسیون پرداخت می شود.

en: WooCommerce: Mass payments for vendors update
fa_IR: به روز رسانی پرداخت انبوه فروشندگان ووکامرس

en: Hello! A payment was just triggered to mass pay all vendors their due commission.
fa_IR: این پرداخت انبوه به درخواست شما جهت واریز تمامی کمیسیون های فروشندگان بود.

en: Payment status: %s.
fa_IR: وضعيت پرداخت: %s

en: Payment message: %s.
fa_IR: جمع کل پرداختی ها: %s

en: Payment total: %s.
fa_IR: جمع کل پرداخت ها: %s

en: WC Vendors Test Gateway
fa_IR: تست دروازه فروشندگان ووکامرس

en: This gateway will set orders to processing upon receipt allowing you to test transactions in your store.  Some WooCommerce included gateways have problems with this - you should use this gateway for all of your non-PayPal testing.
fa_IR: این درگاهی است جهت تست مراحل سفارش در معاملات فروشندگان که امکانات زیادی جهت پیدا کردن مشکلات ووکامرس به شما می دهد. شما می توانید این درگاه را برای همه ی تست ها به غیر از PayPal استفاده نمایید.

en: Enable WC Vendors Test Gateway Payment
fa_IR: فعال کردن تست درگاه پرداخت فروشندگان ووکامرس

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
fa_IR: توضیح روش پرداخت هنگامی که مشتری میخواهد پرداخت را انجام دهد.

en: This is a test gateway -- not to be used on live sites for live transactions. <a href="http://www.wcvendors.com/" target="top">Click here to visit WCVendors.com</a>.
fa_IR: این یک درگاه تست است - نمی توان در سایت های های فعال برای انجام معاملات واقعی استفاده کرد. <a href="http://www.wcvendors.com/" target="top">برای بازدید از WCVendors.com اینجا را کلیک کنید</a>.

en: Instructions
fa_IR: دستورالعمل

en: Success!  Your test order is now marked as processing and any vendors will be sent an email as long as you have the Notify Vendors email enabled under WooCommerce--Settings--Emails.
fa_IR: ارسال ایمیل آگاه سازی فروشندگان تحت عنوان محصول شما با موفقیت جهت تست ازسال شد و در حال پردازش است. برای فعال سازی این ایمیل به مسیر: ووکامرس-> تنظیمات-> ایمیل ،بروید

en: Test gateway transation complete.  Order processing.
fa_IR: تست کامل محصول اضافه شده، پردازش سفارش

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Add comment
fa_IR: ارسال دیدگاه

en: added %s ago
fa_IR: اضافه شده در %s پیش

en: Customer note
fa_IR: دیدگاه مشتری

en: No customer note.
fa_IR: بدون دیدگاه مشتری

en: Update tracking number
fa_IR: به روز رسانی شماره پیگیری

en: Mark as shipped
fa_IR: انتخاب به عنوان مجصول پستی
